Kulinaria Ciasta Przepisy Akcesoria

Czy warto postawić na garnki Stalgast?

Mogłoby się wydawać, że skompletowanie wyposażenia gastronomicznego nie jest trudne, czy też czasochłonne. Nic bardziej mylnego! Musimy zwrócić uwagę nawet na najmniejsze szczegóły, gdyż zakupiony sprzęt powinien niezawodnie posłużyć długie lata. Produkty Stalgast cieszą się ogromną popularnością. Garnki tej marki mogą przetrwać w nienaruszonym stanie nawet najbardziej intensywne użytkowanie.

Zgodność z normami

Garnki marki Stalgast produkowane są z tworzyw certyfikowanych, czyli takich, które spełniają aktualnie obowiązujące normy. Właśnie dlatego świetnie sprawdzają się w rozmaitych obiektach gastronomicznych m.in. restauracjach, barach szybkiej obsługi, czy też kawiarniach. Występują w tak wielu wariantach, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie powinno stanowić wyzwania.

Na uwagę zasługuje fakt, że produkty Stalgast są zgodne z europejskimi standardami. Oznacza to, że tworzywa wykorzystane do ich produkcji nie posiadają w swoim składzie związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na samopoczucie, czy też zdrowie.

Kilkuletnia gwarancja

Wiadomym jest, że wyposażenie gastronomiczne powinno charakteryzować się podwyższoną wytrzymałością. Garnki muszą być o wiele bardziej trwałe niż te, które użytkujemy w warunkach domowych. Ciekawym jest, że modele marki Stalgast objęte są aż 5-letnią gwarancją producencką na wady fabryczne. Nie trzeba więc obawiać się przedwczesnego zniszczenia posiadanego wyposażenia.

Plusem produktów Stalgast jest także:
– niska podatność na zarysowania,
– ergonomiczna konstrukcja,
– wygodne i stabilne uchwyty.