Kulinaria Ciasta Przepisy Akcesoria

Jak odpowiednio wyposażyć swój bar?

hamilton beachOtwarcie swojej działalności to niełatwa sprawa. Gdy decydujemy się na otwarcie lokalu z branży gastronomicznej, powinniśmy zaczerpnąć trochę wiedzy w tym temacie. Jeżeli załatwimy już wszystkie formalności i wybierzemy odpowiedni lokal, musimy pomyśleć o jego wyposażeniu. Niezależnie od specjalizacji, pewne sprzęty będą niezbędne dla każdego lokalu gastronomicznego.

Jak to wygląda w przypadku baru?

Wybierając sprzęty i akcesoria do baru, powinniśmy najpierw znaleźć odpowiedni sklep gastronomiczny, który zawiera szeroki wybór produktów. Komfort pracy zapewni funkcjonalne wyposażenie. Istotne jest, aby sprzęt barmański znajdował się w bliskim otoczeniu, jednakże duże sprzęty, typu kruszarka do lodu były odstawione na bok.

Co powinien posiadać dobrze wyposażony bar?

-wszystkie akcesoria barmańskie np. shakery, słomki, sitka, szczypce, korkociągi, nalewki, dozowniki, dzbanki, otwieracze itp.
-odpowiednie szkło gastronomiczne np. kieliszki, kufle, szklanki, filiżanki, pokale itp.
-funkcjonalny sprzęt np. ekspres do kawy, blendery, wyciskarki, kostkarki, kruszarki do lodu itp.
-ponadto urządzenia gastronomiczne, jeśli planujemy podawać przekąski.

Dobra hurtownia gastronomiczna

Wybór hurtowni gastronomicznej to ważny krok. Warto zdecydować się na produkty wysokiej jakości, bowiem będą one nam służyć przez wiele lat. Dobrą hurtownią będzie ta, która posiada w swoim wyposażeniu produkty hamilton beach. Producent ten jest specjalistą w sprzętach barmańskich. Miksery, blendery czy wyciskarki marki hamilton beach są proste w użyciu i co najważniejsze, niezawodne.